Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Makroekonomika>Įmonių ekonomika

Įmonių ekonomika

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įmonės steigimas. Asmeniniai kriterijai. Vadybiniai kriterijai. Civilinės ir bendrovių teisės aspektai. Mokesčių teisės aspektai. Veiklos organizavimo formos. Individualios (personalinės) įmonės. Ūkinės bendrijos. Tikroji ūkinė bendrija. Komanditinė ūkinė bendrija. Akcinės bendrovės, uždarosios akcinės bendrovės ir investicinės bendrovės. Žemės ūkio bendrovės. Kooperatyvinė bendrovė. Įmonių bankroto ir restruktūrizavimo principai. Įmonių restruktūrizavimas. Bankrotas. Kada keliama bankroto byla. Pasirengimas nagrinėti bankroto bylą teisme. Bankroto bylos iškėlimas. Išvados.

Ištrauka

Įmonės steigimas - tai procedūra, kuriai pasibaigus įmonė įregistruojama įmonių rejestre, gauna registravimo pažymėjimą bei juridinio asmens kodą ir, svarbiausia, įgyja teisę pradėti komercinę veiklą.
Ruošiantis steigti įmonę, svarbu įvertinti išorinius ir vidinius veiksnius, t.y. politinę, ekonominę ir socialinę padėtį šalies rinkoje.
Verslo teisinės formos pasirinkimas (t.y. tam tikros bendrovės (įmonės) rūšies pasirinkimas) yra svarbus sprendimas, kurį kiekvienas verslininkas turi priimti labai atsakingai. Nuo šio žingsnio priklauso verslininko galimybė gauti didesnį ar mažesnį pelną, sėkmingai konkuruoti tam tikroje rinkoje, investuoti ar plėsti verslą, užtikrinti jo tęstinumą ir panašiai. Tai lemia kiek ilgai gyvuos verslas ar ištiks finansiniai rūpesčiai, kas gali privesti įmonę prie reorganizavimo ar net bankroto. Todėl svarbu teisingai vesti buhalterinę apskaitą, kas yra pastoviai tikrinama auditorių. Įmonės buhalterijos sudaryta finansinė atskaitomybė ne visada teisingai atspindi įmonės būklę. Kartais tai daroma tyčiniu būdu, o kartais tai įvyksta dėl darbuotojų nekompetentingumo savo srityje ir daromos paprasčiausiai aritmetinės ar kitos klaidos.
Šiame darbe norėčiau pavaizduoti kokie kriterijai lemia tam tikros įmonės rūšies pasirinkimą, su kuriais teko susipažinti dalyvaujant įvairiuose, tokio pobūdžio, organizuojamuose seminaruose, kursuose. Taip pat paminėsiu privalumus ir trūkumus steigiant tam tikrų formų įmones ir, be abejo, kas atsitinka nepasiteisinus verslo plėtimui, galimybės išvengti bankroto ir jau bebankrutuojančios įmonės procedūras. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-05-26
DalykasMakroekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Makroekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis46.54 KB
Autoriuslibra
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas0
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imoniu ekonomika [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą