Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Makroekonomika>Kelmės rajono plėtros analizė

Kelmės rajono plėtros analizė

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Įvadas. Kelmės rajono teritorija ir gyventojai. Gyventojų užimtumas ir darbo biržos veikla. Gyventojų užimtumas. Viešųjų darbų programa. Įdarbinimo užsienyje programa. Verslo aplinka ir plėtra. Verslo rėmimo būklė. Verslo plėtros problemos. Verslo skatinimo programa. Pramonė. Bendros tendencijos. Maisto pramonė. Medžio perdirbimo pramonė. Resursai. Medienos perdirbimas. Durpių gavyba. Lengvoji pramonė. Žemės ūkis. Prekyba ir paslaugos. Turizmas. Turizmo plėtros sąlygos. Apgyvendinimas. Pramogos. Maitinimas. Kaimo turizmas. Socialinė infrastruktūra. Švietimas. Kultūra. Kūno kultūra ir sportas. Kelmės rajono gyventojų apklausa. Išvados. Priedas.

Ištrauka

Pagrindinė prielaida efektyviai funkcionuoti Kelmės rajono ekonomikai, kurios kertine ašimi yra smulkios ir vidutinės verslo įmonės, yra mobili ir tinkamai subalansuota viso krašto struktūra. Tam, kad tinkamai įvertinti krašto ekonominę padėti reikia kuo detaliau apžvelgti pačią rajono situaciją ir įvetrinti jos būklę.
Šiame darbe pristatome Kelmės rajono aplinkos įvertinimą ir pagrindinis tikslas yra pateikti dabartinę krašto situaciją. Tam, kad pasiekti norimų rezultatų, reikia kuo smulkiau išnagrinėti krašto aplinkos struktūrą. Gauta informacija ne tik leidžia mums geriau pažinti rajono ekonominę padėti, bet ir išspręsti iškilusias problemas. Šiam tikslui igyvendinti mes pasitelkėme ne tik savivaldybės bei kitų įmonių ataskaitomis, bet ir Kelmės rajono gyventojų nuomone, pateikdami jiems internetinę apklausą apie rajono ekonominę padėtį. Gautų duomenų rezultatai padėjo mums įvertintį dabartinę ekonominę situaciją krašte.
Atsižvelgiant į mūsų tiramo rajono situaciją paaiškėja, kad Kelmės krašto padėtis 2005 metais žymiai pagerėjo, o kai kurie ekonominiai rodikliai, kaip naujų darbo vietų kūrimas ir toliau tebekyla. Besiplečiantis rajono ūkis, bei savivaldybės remiamos programos skatina ekonominę krašto plėtrą žengti pirmyn. Visa tai leidžia geriau pažinti rajono būklę ir atidžiau žvelgti į verslo plėtrą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-12-19
DalykasMakroekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Makroekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai9
Dydis85.12 KB
AutoriusSvetlana
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kelmes rajono pletros analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą