Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Makroekonomika>Pramogų verslas Šiaulių mieste

Pramogų verslas Šiaulių mieste

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Santrauka. Summary. Įvadas. Pramogų verslo apžvalga Šiaulių mieste. Paslaugų verslo veiksniai. Paslaugų esmė, samprata ir savybės. Paslaugų rinkos struktūra ir konkurencijos formos. Paslaugų kainos samprata. Paslaugų kokybė. Klientų aptarnavimas. Vartotojų įvairovė. Pagrindiniai paslaugų politikos sprendimai. Paslaugų rinkodara. Paslaugų marketingas. Reklama. Našumo problema paslaugų veikloje. Paslaugų produkto plėtojimo kryptys. Naujo paslaugų produkto kūrimas. Laisvalaikis. Išvados ir rekomendacijos. Priedai.

Ištrauka

Laisvalaikis, tai svarbi gyvenimo dalis, nuo kurio neatsiejamos pramogos, tai paslaugų sfera, kuri pradėta plėtoti ne taip jau seniai. Tam paprasčiausiai nebuvo sąlygų, nes buvusioje TSRS buvo taikoma griežta kontrolė ir cenzūra. Šiandien to nebėra ir jau daugiau kaip dešimtmetis yra sėkmingai plėtojama pramogų verslo sfera, kuri vis plečiasi ir siūlo vis naujesnes paslaugas Lietuvos valstyvės gyventojams ir jos svečiams. Kiekvienas žmogus trokšta praleisti laisvalaikį, kuo turiningiau, bet ne visi turi pakankamai finansinių išteklių, todėl kiekvienas nori rasti optimaliausią variantą už minimaliausią kainą. Šis faktorius yra ypač aktualus tarp studentų, kadangi daugumos jų finansinė padėtis neleidžia pernelyg daug išlaidauti, o jaunimui būdingas pramogų, naujų įspūdžių ar šiaip gero laiko praleidimo troškimas. Pramogų funkcija yra tokia, kad asmenys turiningai praleidę laivalaikį, pasisėmę naujų įspūdžių, atsipalaidavę ir pailsėję emociškai ar fiziškai pasikrautų jėgų tęsti veiklą, kuria užsiima bei kibtų į darbą su nauja energija ir entuziazmu. Šia tema ir siekiama aprašyti Šiaulių mieste teikiamas pramogų verslo paslaugas, jų įvairovę, klientūrą, teikiamų paslaugų kokybę, aptarnavimo kokybę, konkurenciją tarp paslaugų teikėjų. Šiame darbe norima palyginti įvairaus pobūdžio įmonių teikiančių pramogų verslo paslaugas kainas.
Šia tema siekiama panagrinėti pramogų verslo teikiamas paslaugas Šiaulių mieste, atskleisti pobūdžio poveikį klientų pasirinkimui, palyginti teikiamų paslaugų kainas bei kokių veiksmų turėtų imtis verslininkai, norėdami pradėti ir plėtoti šį verslą ar išliktį rinkoje. Pramogų verslas gali būti įvairaus pobūdžio: naktiniai klubai, kavinės, kino teatrai, pramogų klubai, barai, boulingo klubai, biliardo salės ir kt.
Šio darbo tikslas yra aprašyti pramogų verslą Šiaulių mieste ir pagrindinius sėkmingo verslo pradžios bei plėtojimo veiksnius. Pagrindinės tokio verslo problemos yra žema kompetencija, vadovavimo patirties stoka ir netinkamai parinktas personalas. Darbo uždavinys yra atskeisti tai, kaip reikia vystyti verslą.
Šiandien yra daug laisvalaikio leidimo būdų, galima tiesiog pasėdėti kavinėje šnekučiuojantis su draugais ir gurkščiojant kavos ar arbatos puodelį arba pasižiūrėti norimą filmą kino teatre. Mėgstantys intelektualesnį laisvalaikio leidimo būdą mielai renkasi apsilankymą teatre, kur gali pamatyti naują spektaklį, arba koncerto klausimąsi klasikinės muzikos festivalyje. Žmonės pirmenybę teikiantys aktyvesnėms pramogoms neatsisako apsilankyti naktiniame klube ir išlieti susikaupusią energiją bešokdami. Sporto mylėtojai gali apsilankyti sporto varžybose, išbandyti savo jėgas ribenant boulingo rutulį arba pastumdant kamuoliukus prie biliardo ar pulo stalo. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-01-23
DalykasMakroekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Makroekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai10
Dydis27.24 KB
Autoriusviktorija
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/Dėstytojaslekt. Liongina Juozaitienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pramogu verslas Siauliu mieste [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Šiaulių Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • lekt. Liongina Juozaitienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą