Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Makroekonomika>Įmonės veiklos ekonominiai rodikliai

Įmonės veiklos ekonominiai rodikliai

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Gamybos apimtis per metus. Gamybos programai įgyvendinti būtinų įrengimų poreikis. Įrengimų panaudojimo koeficientas. Įrengimų metinės nusidėvėjimo sąnaudos. Medžiagų poreikis ir išlaidos metinei gamybos programai įvykdyti. Einamosios maksimalios, bei draustinės medžiagos (kiekis ir vertė). Pagrindinių ir pagalbinių darbininkų poreikis. Vienetiniai įkainiai už pagamintą produkciją. Pagrindinių darbininkų pagrindinis darbo užmokestis per metus, papildomas darbo užmokestis bei metinė socialinio draudimo įmokų suma. Tiesioginės gamybos išlaidos kiekvienam gaminiui ir visai gamybos programai. Pagalbinių darbininkų darbo užmokestis per metus ir metinė socialinio draudimo įmokų suma. Elektros energijos poreikis gamybai ir gamybos patalpų apšvietimui. Netiesioginės gamybos išlaidos. Veiklos sąnaudos. Kiekvieno gaminio gamybinė savikaina ir kaina. Per metus parduotos produkcijos savikaina, vertė, bendrasis ir grynasis pelnas, bei pelningumas. Išvados.

Ištrauka

Įmonė — tai užsiimanti ūkine veikla organizacija, kurį vykdo vieną ar kelias jai būdingas funkcijas, gamindama ir paskirstydama įvairias prekes, o taip pat teikdama paslaugas. Ji yra savo vardą turintis atskiras ūkio vienetas.
Įmonės veikla yra gana sudėtinga. Šiuo metu pasaulyje yra labai daug įvairių, panašia ar visiškai skirtinga veikla užsiimančių įmonių, vienos yra didelės kitos vidutinės dar kitos mažos. Kai kurios bankrutuoja, klesti ir atneša didžiulius pelnus.
Vidutinių ir mažų įmonių steigimas, jų veiklos skatinimas – tai šalies ekonomikos stiprinimo bei stabilumo pagrindas. Reikėtų paminėti, kad vidutinės ir mažos įmonės yra vienos iš pagrindinių darbo vietų steigėjų, be to, smulkieji verslai yra dažniausiai pelningesni.
Kursinio darbo tikslas – įtvirtinti teorines žinias bei įgyti praktinių įgūdžių, taip pat įsisavinti įmonės veiklos ekonominių rodikliu skaičiavimo metodiką.
Reikia apskaičiuoti tam tikros UAB veiklos planinius ekonominius rodiklius ateinantiems metams, kad įvertinti ir prognozuoti jos veiklos rezultatus.
Šis darbas susideda iš dviejų dalių – tiriamoji dalis, kurioje lentelėse pateikti skaičiavimai ir jų paaiškinimai, ir išvados bei pasiūlymai, kurie, pravers skaičiavimų įvertinimui. Šio darbo dėka galima sužinoti ar šį įmonė dirbs produktyviai, ar gerai jos vadovai nustatė gaminių kainas ir ar sugebės ji gauti kokį nors pelną. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-10-17
DalykasMakroekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Makroekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis70.54 KB
AutoriusMindaugas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones veiklos ekonominiai rodikliai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą