Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Makroekonomika>Jaunimo nedarbas. Jaunimo integravimasis į darbo rinką

Jaunimo nedarbas. Jaunimo integravimasis į darbo rinką

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Jaunimo integracija į darbo rinką. Jaunimo integracijos į darbo rinką proceso ypatumai. Švietimo sistemos vaidmuo. Priemonių sistema. Bendrasis lavinimas. Profesinis informavimas, orientavimas ir konsultavimas. Profesinis išsilavinimas. Jaunimo verslumo plėtra. Darbo rinkos politikos priemonės. Kompleksinio jaunimo įdarbinimas. Išvados.

Ištrauka

Su pirmaisiais rizikos faktoriais kiekvienas žmogus susiduria dar prieš gimimą. Nuo pirmos gyvenimo dienos rizikos faktoriai egzistuoja ir ypač išryškėja kūdikystės laikotarpiu. Jie veikia ir per visą vaikystės ir jaunystės laikotarpį. Todėl socialinė apsauga ypač aktuali vaikams, jaunimui ir jaunoms šeimoms. Taip pat visapusiškai būtina padėti nėščioms moterims, vaikus auklėjančioms motinoms, remti ir skatinti šeimas, kurios atlieka svarbią visuotinę funkciją.
Kadangi esu studentas norėčiau paanalizuoti jaunimo nedarbo priežastis ir integravimosi į darbo rinką problemas Lietuvoje.
Rėmiausi moksline literatūra ir statistikos duomenų analizėmis taip pat specialaus jaunimo sociologinio tyrimo bei ekspertinės darbdavių apklausos duomenų analize.

Daugelis svarbių įvykių, turinčių įtakos tolesniam gyvenimui, nutinka jaunystėje ir per gana trumpą laiką. Vienas iš tokių svarbių įvykių yra jauno žmogaus pirmasis įsidarbinimas.
Lietuvoje jaunimo integracijos į darbo rinką problemai skiriama nepakankamai dėmesio, nepaisant to, kad ši problema pastaruoju metu mūsų šalyje ypač aktuali - realūs jaunimo nedarbo mastai ne tik nemažėja, bet kasmet vis sparčiai auga ir viršija bendro nedarbo mastą.
Jauno žmogaus elgsena darbo rinkoje priklauso nuo daugelio socialinių, ekonominių, demografinių ir kitų veiksnių, tarp savęs labai glaudžiai susijusių. Jaunimo nedarbas kaip socialinis ekonominis reiškinys, yra ypač nepalankus šių veiksnių tarpusavio sąveikos rezultatas. Jaunimo nedarbo problema aktuali visame pasaulyje. Beveik visose Europos valstybėse, išskyrus Austriją ir Vokietiją, jaunimo nedarbo lygis yra dvigubai aukštesnis už bendrą nedarbo lygį. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-10-26
DalykasMakroekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Makroekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9
Dydis916.23 KB
Autoriustomas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasŽ. Štuopytė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasMechanikos ir mechatronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Jaunimo nedarbas. Jaunimo integravimasis i darbo rinka [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Ž. Štuopytė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą