Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Makroekonomika>Tiesioginės užsienio investicijos (2)

Tiesioginės užsienio investicijos (2)

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. Investavimas. Materialinės investicijos. Tiesioginių užsienio investicijų samprata. Veiksniai, kurie įtakoja tiesiogines užsienio investicijas. Tiesioginių užsienio investicijų formos. Tiesioginių užsienio investicijų poveikis šalies ūkiui. Tiesioginių užsienio investicijų srautų analizės metodai. Tiesioginių užsienio investicijų statistika. Išvados.

Ištrauka

Mūsų pagrindinis darbo tikslas : kas yra investicijos, kada firmos investuoja, sužinoti tiesioginių užsienio investicijų sampratą, tiesioginio investotojo tikslą, investicijų formas, veiksnius, kurie įtakoja tiesiogines užsienio investicijas, tiesioginių užsienio investicijų poveikį šalies ūkiui. Mes norėjome išanalizuoti investicijų srautus Lietuvoje, pateikiant duomenis bei jų statistines charakteristikas,
Pasirinkę šią temą kursiniam darbui, mes norėjome įsigilinti į tiesioginių investicijų sampratą, išanalizuoti tiesioginių užsienio investicijų srautus Lietuvoje, naudojant aprašomąją statistiką ir ekonometrinę analizę.
Šiame kursiniame darbe teorinę medžiagą ieškojo ir rengė Polina Kuklytė, vadovaudamasi, literatūros sąraše paminėtais, šaltiniais, o statistinę medžiagą ieškojo ir rengė Julija Tretjakova, vadovaudamasi, literatūros sąraše paminėtais, šaltiniais.

Investicijos yra indėlis į miesto ekonominę gerovę. Statant naujas įmones, diegiant naujas technologijas pramonėje, investuojant į inovacijų plėtrą, į socialinį sektorių, plėtojant infrastruktūrą – miesto gyvenimo lygis kyla, didėja pajamos, sukuriama daugiau bendrojo vidaus produkto (BVP), gerėja prekių ir paslaugų kokybė. Firmos investuoja, kai mato paklausos savo produkcijos padidėjimo perspektyvas ir nori išplėsti savo veiklos mastą arba kai siekia įgyti pranašumą, diegiant efektyvesnį sąnaudų ekonomijos požiūriu kurios nors prekės gamybos būdą. Investicijos gali būti susijusios ir su visai naujos prekės gamyba. Kiekvienu atveju sprendimas dėl gamyklos statybos ar mašinų ir įrengimų pirkimo priklausys nuo būsimųjų išlaidų ir galimo pelno įvertinimo. Firma turi palyginti išlaidas investicijoms su naujos gamyklos ar įrengimo eksploatavimo nauda, tai yra pelno prieaugiu. Kadangi pajamos bus gautos ateityje, o išlaidos atsiranda iš karto, kai tik prasideda gamyklos statyba ar perkamas įrengimas, firma turi palyginti būsimąjį pelną su dabartinėmis išlaidomis. [ 7, 285-286] ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-09
DalykasMakroekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Makroekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis100.34 KB
Autoriusjulia
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaVilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Tiesiogines uzsienio investicijos (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 19 puslapių 
  • Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla / 1 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą