Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Makroekonomika>Verslo ekonomika: UAB "Karolis" (2)

Verslo ekonomika: UAB "Karolis" (2)

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940
Aprašymas

Planuojamų pagaminti gaminių skaičius. Atskirų gaminių gamybos mastas (atsižvelgiant į nebaigtus gaminti gaminius). Reikalingas įrengimų (darbo vietų) skaičius. Įmonės darbuotojų skaičius. Išlaidos medžiagoms produkcijai pagaminti. Medžiagų poreikis metinei gamybos programai. Medžiagų poreikis ir išlaidos metams. Gautinų medžiagų kiekis ir vertė per metus. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų atlyginimas. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų socialinis draudimas. Vieno gaminio tiesioginės išlaidos. Patalpų plotas gamybinėms reikmėms. Įrengimų, pastatų metinio nusidėvėjimo skaičiavimas. Reikalingos elektros energijos kiekis įrengimų varikliams, patalpų apšvietimui. Pagalbinių darbininkų, administracijos Darbo užmokestis. Socialinio draudimo įmokų skaičiavimas. Netiesioginės gamybos išlaidos. Produkcijos gamybinė savikaina, pilnoji savikaina. Veiklos sąnaudos. Planuojamos parduoti produkcijos vertė per metus (pardavimo pajamos). Bendrasis ir grynasis pelnas. Bendrasis ir grynasis pardavimų pelningumas. Išvados.

Ištrauka

Kiekvienai veiklai, norint išvengti rizikingų mėginimų ir klaidų, reikia pasirengti iš anksto. Sėkmingą įmonės veiklos pradžią garantuoja verslo planas, kurį verslininkas turi parengti, nesvarbu kokį verslo kūrimo būdą jis pasirinko. Todėl dažnai įmonės vadovai suplanuoja savo veiklą, apskaičiuoja planinius ekonominius rodiklius ir prognozuoja veiklos rezultatus.
Kursinio darbo tikslas – pagrįsti planuojamos gaminti produkcijos pelningumą, aptarti įmonės veiklos detales, išsiaiškinti, ar UAB "Karolis" išvengs neigiamų pasekmių ir svarbiausia, ar ji gaus norimą pelną.
Darbo struktūra priverčia jos sudarytoją nagrinėti įvairius sumanymo aspektus, iš anskto numatyti galimus sunkumus ir paruošti jų sprendimą. Ji priverčia žiūrėti į sumanymą kritiškai ir objektyviai, verčia išnagrinėti laukiamus rezultatus, padeda žingsnis po žingsnio siekti užsibrėžto tikslo bei leidžia išvengti įvairių netikėtumų versle.
Šio darbo struktūra yra labai aiški, išsami, detali ir ne per ilga. Joje apskaičiuotos visos įmonės gaminių gamybos mastas, reikalingas įrengimų (darbo vietų) skaičius, darbuotojų skaičius, medžiagų poreikis produkcijai pagaminti, einamosios (maksimalios) ir draustinės medžiagų atsargos, darbuotojų darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui, patalpų plotas ir elektros energijos poreikis bei išlaidos joms apšviesti, ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija, netiesioginės ir tiesioginės gamybos išlaidos, įmonės veiklos sąnaudos, visos gamybinės programos ir vieno gaminio gamybinė savikaina, planuojamos parduoti produkcijos apimtys (pardavimo pajamos), bendrasis ir grynasis pelnas bei pardavimų pelningumas ir kt.
Darbo struktūra leidžia geriau įžvelgti ir įvertinti galimus sunkumus. Tai darbo priemonė, padedanti valdyti veiklą ir siekti pageidaujamų rezultatų. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-23
DalykasMakroekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Makroekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis40 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis114.81 KB
AutoriusIrina
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo ekonomika UAB Karolis (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą