Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Makroekonomika>Ekonominis augimas ir šiuolaikiniai jo aspektai

Ekonominis augimas ir šiuolaikiniai jo aspektai

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839
Aprašymas

Įvadas. Ekonominio augimo esmė. Ekonominis augimas, mokslinė techninė pažanga, mokslinė techninė revoliucija. Naujos kokybės ekonominis augimas. Ekonominės pažangos kriterijus ir varomosios jėgos. Ekonominis augimas, išplėstinė reprodukcija, gamybos intensyvinimas. Ekonominio augimo dėsningumai, socialinis ekonominis efektyvumas, šaltiniai ir pasaulio patyrimas juos naudojant. Ekonominio augimo, pagrįsto intensyvumu, dėsningumai. Ekonominio augimo, pagrįsto intensyvumu, socialinis ekonominis efektyvumas. Ekonominio augimo šaltiniai ir pasaulinis patyrimas juos naudojant. Augimo veiksniai. Ekonominio augimo spartinimas. Lietuvos nacionalinio ūkininkavimo derinimas su pasaulio ekonomine pažanga. Mokslinės techninės bei socialinės pažangos ir ekonominio augimo vieningumas įgyvendinant nacionalinę ir įmonių ekonominę politiką. Ekonominis augimas ir mokslinė bei socialinė pažanga. Pinigų ir kainų vaidmuo vertinant ekonominį augimą. Ekonomikos augimo modeliavimo principai. Ekonomikos augimo padariniai. Išvados.

Ištrauka

Žmonija įžengė į XXI a., į naują tūkstantmetį, kai turėtų susiklostyti iš esmės naujas požiūris į mus suoančią aplinką, mokslo ir technikos pažangą, įvairių kultūrų ir tradicijų integraciją į tolesnę ekonomikos raidą. Juk praėjusį šimtmetį išbandytos ekonominės plėtros koncepcijos šiandien jau nebegali tenkinti žmonijos.
Rašydamos šį kursinį darbą pabandėme atsakyti į visuomenei rūpimus klausimus: kodėl ir kaip vyksta ekonominis augimas, apžvelgėme ekonominio augimo esmę, veiksnius, ekonominius modelius, spartinimo būdus bei ekonominio augimo padarinius.
Taigi ekonominio augimo teorijos tiria veiksnius, užtikrinančius realiojo bendrojo nacionalinio (taip pat ir bendrojo vidaus) produkto didėjimą ir pastovų šalies gamybinio pajėgumo kilimą; nagrinėja ir atskleidžia pakankamai spartaus ir sėkmingo ekonominio augimo šaltinius. Jos sprendžia pagrindinę ekonominio augimo problemą. Ekonomikos augimas – tai pastovus ūkio gamybinio pajėgumo kilimas, pasireiškiantis nacionalinio produkto (pajamų) apimties didėjimu. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-01-18
DalykasMakroekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Makroekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis37 puslapiai 
Literatūros šaltiniai11
Dydis1.05 MB
Autoriussarajevas
Viso autoriaus darbų18 darbų
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasČiburienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Ekonominis augimas ir siuolaikiniai jo aspektai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 37 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Čiburienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą