Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Makroekonomika>Užsienio investicijų ir investavimo problemų Lietuvoje analizė

Užsienio investicijų ir investavimo problemų Lietuvoje analizė

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Įvadas. Investicijos Lietuvoje. Investicijų rūšys. Investicijų apimtys ir dinamika Lietuvoje. Investicijų skatinimas. Investicijų skatinimo programa. Investicinių paskatų paketas. Pramoninių parkų kūrimas. Teisinės ir administracinės aplinkos gerinimas. Projektas "Parama Plyno lauko investicijų plėtrai Lietuvoje". Laukiami rezultatai ir vertinimo kriterijai. Programos finansavimas. Investicijų apsauga (garantijos). Neigiama užsienio investicijų įtaka Lietuvoje. Kodėl užsienio įmonės investuoja į kitas šalis? Užsienio korporacijų ekonominė kontrolė. Užsienio korporacijų įtaka politikai. Išvados.

Ištrauka

Investicijos – tai piniginės lėšos ir įstatymais bei kitais teisės aktais nustatyta tvarka įvertintas materialusis, nematerialusis ir finansinis turtas, kuris investuojamas siekiant iš investavimo objekto gauti pelno (pajamų), socialinį rezultatą (švietimo, kultūros, mokslo, sveikatos ir socialinės apsaugos bei kitose panašiose srityse) arba užtikrinti valstybės funkcijų įgyvendinimą.

Investicijos – tai įvairių rūšių turtinės ir intelektualinės vertybės, įdedamos į verslą ar kitus objektus ar sferas, ko pasekoje sukuriamas pelnas arba pasiekiamas koks nors socialinis efektas. Tokiomis vertybėmis gali būti: piniginės lėšos, tiksliniai bankiniai indėliai, akcijos ir kiti vertybiniai popieriai, kilnojamasis ir nekilnojamasis turtas, turtinės teisės, išeinančios iš autorinių teisių, patirtis, techninių, technologinių, komercinių bei kitų žinių atsipirkimas, apiformintas kaip techninė dokumentacija, kuri yra reikalinga vienokio ar kitokio proceso organizavimui, teisė naudotis žeme, vandenimis bei kitais resursais.

Investicijos vaidina gana svarbų vaidmenį ekonomikos vystyme ir efektyviame jos funkcionavime. Šį vaidmenį padeda išsiaiškinti terminai "bendrosios investicijos" ir "grynosios investicijos".
Bendrosios investicijos – tai bendra investicinių lėšų apimtis konkrečiu laikotarpiu, nukreiptų į naują statybą, gamybos priemonių įsigyjimą bei prekinių-materialinių atsargų augimą.
Grynosios investicijos – tai bendrųjų investicijų suma, sumažinta amortizacinių suma per atitinkamą laikotarpį. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-05-11
DalykasMakroekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Makroekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis59.16 KB
AutoriusKarolis
Viso autoriaus darbų20 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojasdoc. J. Čiburienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Uzsienio investiciju ir investavimo problemu Lietuvoje analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 30 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • doc. J. Čiburienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą