Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Makroekonomika>Žemės ūkio integracija

Žemės ūkio integracija

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Ūkių kategorijos ir žemės ūkio valdymo institucijų tobulinimas. Žemės ūkio vaidmuo Lietuvos ekonomikoje. Žemės ūkio ir kaimo plėtros strategija. Strategijos tikslai. Dabartinė kaimo situacija. Svarbiausi Lietuvos kaimo privalumai. Svarbiausios Lietuvos kaimo problemos. Integracijos į Europos sąjungą teigiamas poveikis. Galimas neigiamas integracijos į Europos sąjungą poveikis. Žemės ūkio ir kaimo plėtros politikos įgyvendinimo kryptys. Geros kokybės produktų gamybos plėtra ir rinkodara. Užimtumo didinimas skatinant alternatyvią veiklą ir socialinės būklės gerinimas. Kaimo atnaujinimas ir infrastruktūros plėtra. Aplinkosauga ir gamtos išteklių naudojimo gerinimas. Bendroji Europos sąjungos žemės Ūkio politikos reforma.

Ištrauka

Lietuvos narystė Europos sąjungoje sudarė esminių pokyčių galimybę žemės ūkyje. Tie pokyčiai siejasi tiek su platesnemis galimybėmis įeiti i Europos Sąjungos žemės ūkio produktų vidaus rinką, tiek su galimybėmis taikyti žemės ūkio produktų gamybos ir perdirbimo tobulesnes technologijas, naudojantis ne tik respublikos, bet ir Europos Sąjungos rėmimo priemonėmis. Šie pokyčiai buvo svarstomi ir derinami Lietuvos ir Europos Sąjungos derybų dėl narystės metu. Todėl jau šiandien svarbu numatyti, moksliškai pagrįsti galimus ir tikslingus pokyčius, galimas jų pasekmes.
Mano kursinio arbo tikslas parodyti Lietuvos ir Europos Sąjungos žemės ūkio institucijų suartėjimą, žemės ūkio valdymo funkcijų pokyčius, įvertinti Lietuvos žemės ūkio integracijos kitimo tendencijas.
Mano kursinio darbo objektas – žemės ūkis.
Darbo uždaviniai: pateikti žemės ūkio integracijos samprata, apžvelgti žemės ūkio būkle prieš ir po įstojimą i Europos sąjungą, išanalizuoti statistinius duomenis.
Metodika: norėdamas pasiekti darbo tiksla, naudojausi ekonomikos, žemės ūkio ir kitų mokslo sričių žiniomis bei metodikomis ir praktiniais duomenimis. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-05-11
DalykasMakroekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Makroekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis29.65 KB
AutoriusRytis
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Zemes ukio integracija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 17 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą