Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Makroekonomika

Makroekonomika (1244 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Žinių ekonomikos formavimosi būdai Lietuvoje

  Įvadas. Darbo tikslas – susipažinti ir paanalizuoti žinių ekonomikos formavimosi Lietuvoje procesą, atskleisti pagrindines formavimosi prielaidas. Žinių ekonomikos samprata. Žinių ekonomikos formavimasis Lietuvoje. Žinių ekonomika formavimosi būdai. Žinių ekonomika ir komunikacijos. Konkurencinga ekonomika. Žinių ekonomika ir elektroninis verslas. Žinių ekonomikos idėjos skleidėjai Lietuvoje. Išvados.
  Makroekonomika, referatas(15 puslapių)
  2009-07-27
 • Žinių visuomenė ir jos raida Lietuvoje

  Įvadas. Žinių visuomenės sąvoka. Žinių visuomenė. Švietimas. Gyventojų kompetencija. Valstybės valdymas ir savivalda. Kultūra. Saugi visuomenė. Aplinkos apsauga. Sveikatos apsauga. Socialinė apsauga. Krašto apsauga. Viešasis saugumas. Užsienio politika. Informacinės visuomenės plėtra Lietuvoje. Konkurencinga ekonomika. Pramonė ir verslas. Energetika. Transportas ir tranzitas. Žinių ekonomika ir elektroninis verslas. Kaimo ir žemės ūkio plėtra. Turizmas. Regionų plėtra. Finansų politika. Ateinanti visuomenė pagal ekonomistą Peter Drucker. Išvados.
  Makroekonomika, kursinis darbas(28 puslapiai)
  2007-02-20
 • Žuvininkystės politika

  Europos Sąjungos politikos referatas. Įvadas. Lietuvos žuvininkystės būklė ir uždaviniai integruojantis į Europos Sąjungą. Tyrimo objektas ir metodai. Rezultatai. Išvados ir pasiūlymai. Lietuvos tvenkinių žuvininkystės kelyje į Europos Sąjungą (ES). Lietuvos narystės Europos Sąjungoje (ES) privalumai ir trūkumai žuvininkystės srityje. Išvados.
  Makroekonomika, referatas(13 puslapių)
  2006-05-02
 • Žuvininkystės, kaip verslo, aplinka ir strateginės kryptys

  Įvadas. Situacija. Valstybės misija. Strateginiai tikslai ir uždaviniai. Svarbiausi valstybės veiksmai ir priemonės. Jūrų žuvininkystės plėtra. Vidaus vandenų žuvininkystės plėtra. Žuvų perdirbamosios pramonės plėtra. Priemonių finansavimas.
  Makroekonomika, referatas(9 puslapiai)
  2005-03-01
Puslapyje rodyti po